Kulturotwórcza funkcja gier
Game-based learning / Game-biased learning
 

Zaloguj się
 


Zgłoszenie udziału


EN  

Terminy

Termin przyjmowania zgłoszeń przesunęliśmy na 26 października. Do tego czasu prosimy nadsyłać zgłoszenia zawierające dane osobowe i temat referatu, a także abstrakt (oraz tekst konferencyjny, jeśli wybiorą Państwo taką formę udziału w wydarzeniu – więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj). Informacje i pliki można przekazać poprzez stronę internetową konferencji.

Opłaty także prosimy uiszczać do 26 października. Można jeszcze dokonywać rezerwacji noclegów pod adresem gry@konferencja.org, pozostało jednak bardzo niewiele miejsc.

Z przyjętymi już abstraktami można zapoznać się tutaj, zamierzamy również zamieścić nadesłane teksty konferencyjne na naszej stronie internetowej. Tych z Państwa, którzy nie zgadzają się na tę formę publikacji, prosimy o wcześniejsze powiadomienie.

Do 31 grudnia prosimy nadsyłać artykuły do pisma "Homo Ludens" (mogą je Państwo zamieszczać we własnym profilu na stronie konferencji). Teksty mogą być również przekazywane bezpośrednio na adres redakcji. Artykuły można przysyłać w innym terminie, ale zachowanie powyższej daty bardzo pomoże nam w koordynowaniu prac nad następnym numerem periodyku, a więc też pozwoli na szybszą publikację prac, które zostaną pozytywnie ocenione przez recenzentów.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres gry@konferencja.org.